Атестація лікарів на категорію, атестація лікарів-спеціалістів


61. Онкологія

73. "Лімфоми"


1309. Який з названих варіантів злоякісних лімфом (згідно Кільської класифікації) відноситься до низького ступеню злоякісності?
1310. Який з названих варіантів злоякісних лімфом (згідно Кільської класифікації) відноситься до середнього ступеню злоякісності?
1311. Який з названих варіантів злоякісних лімфом (згідно Кільської класифікації) відноситься до високого ступеню злоякісності?
1312. До якого ступеню злоякісності відноситься лімфоцитарний варіант злоякісної лімфоми (згідно Кільської класифікації)?
1313. До якого ступеню злоякісності відноситься центроцитарний варіант злоякісної лімфоми (згідно Кільської класифікації)?
1314. До якого ступеню злоякісності відноситься лімфобластний варіант злоякісної лімфоми (згідно Кільської класифікації)?
1315. До якого ступеню злоякісності відноситься імунобластний варіант злоякісної лімфоми (згідно Кільської класифікації)?
1316. До якого ступеню злоякісності відноситься нодулярний лімфоцитарний варіант злоякісної лімфоми (згідно класифікації Rаррароrt)?
1317. До якого ступеню злоякісності відноситься дифузний лімфоцитарний варіант злоякісної лімфоми (згідно класифікації Rаррароrt)?
1318. До якого ступеню злоякісності відноситься недиференційований (не-Беркітта) варіант злоякісної лімфоми (згідно класифікації Rаррароrt)?
1319. Який з названих варіантів злоякісних лімфом (згідно класифікації Rаррароrt) відноситься до низького ступеню злоякісності?
1320. Який з названих варіантів злоякісних лімфом (згідно класифікації Rаррароrt) відноситься до середнього ступеню злоякісності?
1321. Який з названих варіантів злоякісних лімфом (згідно класифікації Rаррароrt) відноситься до високого ступеню злоякісності?


Атестація лікарів проводиться  з  метою  підвищення
відповідальності за ефективність і якість роботи, раціональнішої
розстановки кадрів  фахівців  з  урахуванням  їх професійної
майстерності, досвіду та складності виконуваних робіт. Атестація є
важливою формою  морального  та  матеріального  стимулювання,
спрямована на удосконалення діяльності закладів охорони здоров'я
щодо подальшого поліпшення надання медичної допомоги населенню.

Загружается, подождите...
Аттестация врачей. Тестовые вопросы и ответы.© 2006–2007 Медицина та Охорона Здоров'я - Атестація Лікарів